Versiyon Geçmişi ve içerdiği yenilikler;

v.2.25
Diyanet İşleri Sitesini değiştirdiğinden vakitler alınamıyordu, bu güncelleme ile sorun giderilmiştir.

v.2.24
Bilgi güncelle dendiğinde veri gelmediğinde düğme pasif oluyordu, sorun giderildi.

v.2.23
İstenilen miladi tarihin Hicri takvime çevirilmesi bölümü ana ekranda Hicri takvim düğmesi altına eklendi.

v.2.22
Vakitler bölümü boş geliyordu, kaynaktaki sorun giderildi. Hicri takvim eklendi.

v.2.21
Son bir haftadır, vakitleri getirirken hata mesajı çıkıyor, vakitler görünmüyordu. Bu versiyonla bu sorun çözüldü. Eskide olduğu gibi çalışmaya devam ediyor.

v.2.20
Diyanet bilgilerinde güncelleme yapıldığı için, 2.19 versiyon bilgileri getiremiyordu, bu versiyonla bu sorun çözüldü.

v.2.19
Diyanet sitesindeki veriyapısı değişikliği nedeniyle güncellenme yapılmıştı.

v.2.18
Program ilk açıldığında verileri birkereye mahsus otomatik getirmesi sağlandı. Windows kapatılırken programımız açık olduğunda yazılım kapatılmadan windows sonlanamıyordu, bu hata giderilmiştir.

v.2.17
Geri sayım ekranında kapat düğmesi fare hareketi gelene kadar gizli kalıyor, vakit habercisi tüm ekranların üzerinde gösteriliyor.


v.2.16
Bazı görsel güzellikler düzenlendi, günde bir kere otomatik güncellemedeki bug düzeltildi. Düğmelere bilgi ekranları eklendi.


v.2.15
Vakitlerden önce dk. olarak hatırlatmalar, her kademesi için farklı olacak şekilde güncellenmiştir. İstenilen kadar dakika önce tanımladığınız bir Kuran-ı Kerim Tilaveti yada farklı ses dosyaları, Türkçe Kuran-ı Kerim Meali gibi farklı alternatifli dosyaların otomatik hatırlatma ile birlikte çalabilmektedir. Vakitlere Kalan süre gösterimi değiştirildi.


v.2.14
 Otomatik vakit güncellemesi eklendi. {Verilen saat:dakika zamanında günde bir kez diyanet işleri başkanlığından ezan vakitlerini günceller, Elle yapmış olduğunuz bilgi güncellemesini sürekli bilgisayarı açık ve internet bağlantısı olan kullanıcılarımız için gündönümünde yeni vakit zamanını alması için tasarlanmıştır. Başlangıç değeri olarak 00:05 tanımlanmıştır, her gece yeni günün ilk saatinin 5.dakikası bilgi günceller, burada tanımladığınız saat ve dakikada 'Otomatik Vakit Güncelleme Aktif' seçeneği işaretli ise geçerli olacaktır.}